Nexus Two do të prodhohet nga Samsung?  Jakovarssss</noscript>

Join the forum, it's quick and easy

Nexus Two do të prodhohet nga Samsung?  Jakovarssss</noscript>
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nexus Two do të prodhohet nga Samsung?

Shko poshtë

Nexus Two do të prodhohet nga Samsung?  Empty Nexus Two do të prodhohet nga Samsung?

Mesazh nga AstronauT Thu Oct 28, 2010 10:54 pm

Nexus Two do të prodhohet nga Samsung?  F.1028145547644_m
Gjatë ditës së djeshme, Telegrafi.com ka raportuar se kompania Google është duke u përgatitur për modelin e ri të telefonit të saj të mençur Android, Nexus Two, i cili siç thuhej do të jetë së shpejti në tregun evropian përmes shitësit të autorizuar, Carphone Warehouse.
Sot, faqja e njohur për pajisjet Android, Android and Me ka deklaruar se Samsung dhe jo HTC, do të jetë prodhuesi i ardhshëm i këtij telefoni, i cili sipas të gjitha gjasave do të vijë në treg me versionin e fundit të sistemit operativ Android Gingerbread. Për më tepër, thuhet se Nexus 2 do të paraqitet më 8 nëntor në një ngjarje në New York, që nënkupton se modeli më i ri i telefonit të kompanisë Google do të jetë në dispozicion edhe për tregun amerikan, dhe jo vetëm për Evropë, siç ishte thënë paraprakisht.Së shpejti, ju do të njoftoheni edhe për risitë tjera lidhur me modelin e telefonit Nexus 2, i cili kësaj radhe duket se nuk do të jetë produkt i HTC’së.
AstronauT
AstronauT
WebMaster
JakovarSWebMasterJakovarS

<b>Shfletues</b> Shfletues : Firefox
<b>Postimet</b> Postimet : 3110
<b>Registration date</b> Registration date : 10/08/2009

https://jakovars.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi